LGS HAZIRLIK KURSU
LGS HAZIRLIK KURSU

LGS HAZIRLIK KURSU

 

LGS ( Liselere Geçiş Sınavı ) merkezi sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumları için yapılacak bir sınav olup Liseye Geçiş Sınavıdır. Sınavda 6 ana dersten sorular vardır. Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji derslerinden 20 şer soru; İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden 10 ar soru olmak üzere toplamda 90 soru bulunmaktadır. Sorular tek oturumda sorulur ve yanıtlama süresi 155 dakikadır. LGS sınavı merkezi olarak MEB tarafından yapılır.


Kurumumuzu tercih eden velilerin %100 memnuniyet ve eğitim kalitesi herkes tarafından tasvip edilmiştir. Eğitim hizmeti veren kurumumuz başta kurucumuz ve deneyimli öğretmenlerle hizmet vermektedir. 


Öğrencilerimiz LGS ve TYT sınavına hazırlanmak için öncelikle doğru bir eğitim kurumu kalmak çok önemli bir olaydır. Çünkü LGS sınavına girecek öğrenci 8 yıldır yapmış olduğunuz eğitim yatırımının karşılığını görmek ve çocuğunun iyi bir Anadolu/Fen lisesi veya üniversite kazanmasıdır. 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
menopoz ilacı menopoz kaç yaşında başlar menopozun etkileri menopoz tedavisi menopoz ağrıları nelerdir 2y1 erken menopoz bitkisel çözüm