4-5-6-7 Ve 9-10-11 DESTEK KURSLARI
4-5-6-7 Ve 9-10-11 DESTEK KURSLARI

4-5-6-7 Ve 9-10-11 DESTEK KURSLARI

 

Lisenin ilk yılı olan 9.sınıf öğrencilerin büyük çoğunluğu için zorlu geçmektedir. Ders çeşitlerinin ve sayılarının çoğalması, akademik olarak daha ayrıntılı konuların müfredatta yer almasından dolayı bocalama yaşanmakta ve öğrencilerin önemli bir kısmı lisenin ilk yılında zorlanmaktadır. 


Lisede ilk yıl iyi bir temel atmak diğer sınıflardaki akademik başarı için oldukça önemlidir. Kurslarımız bu dönemde öğrencilerimize güçlü bir destek olmaktadır. Bu kurslarda 9.sınıf müfredatının tamamı anlatılmaktadır. 


Ayrıca üniversite sınavının birinci aşaması olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) müfredatının % 60 ‘ı 9.sınıf konularından oluşmaktadır. 9.sınıf için kaliteli bir kurs desteği almak aynı zamanda üniversite hazırlık için iyi bir temel anlamına gelmektedir.   


Kurslarımızda TYT Konularını bitiren öğrenciler üniversite hazırlık müfredatının önemli bir kısmını halletmiş olacaklar ve 12.sınıfa geçtiklerinde konu öğrenmekle vakit kaybetmeyecekler sorular üzerinde uzmanlaşacaklardır.  

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
menopoz tedavisi menopoza ne iyi gelir menopoz belirtileri nelerdir bitkisel tedavi yöntemleri erken menopoz bitkisel çözüm saraçoğlu erken menopoz bitkisel tedavi menopozun ilk belirtileri menopozun belirtileri nelerdir